یازدهمین دوره مسابقات حلی نت

به نام خدا
والفجر و لیال عشر

همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر و جشن پیروزی سی و هشتمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ،ثبت نام یازدهمین دوره مسابقات سراسری برنامه نویسی حی نت آغاز گردید. مسابقات برنامه نویسی حلی نت که معتبرترین مسابقات برنامه نویسی دانش آموزی کشور است در دو رده سنی الف ) دانش آموزان دوره اول متوسطه و ب) دانش آموزان دوره دوم متوسطه و دانشجویان سال اول دانشگاه برگزار می گردد.

این مسابقات در دو مرحله برگزار مي‌شود. مرحله‌ي اول غيرحضوري بوده و به‌صورت برخط (online) در تاریخهای 5 و 13 اسفند ماه 1395 برگزار مي‌گردد. شركت‌كنندگان مرحله اول پس از پشت‌سر گذاشتن موفق اين مرحله كه به‌صورت هماهنگ در سراسر كشور برگزار خواهد شد، به مرحله‌ي نهايي كه حضوري است و در نیمه اول اردیبهشت ماه 1395 برگزار می شود، راه مي‌يابند. عمده موضوع اين مسابقه اختصاص به مهارت حل مسئله و برنامه‌نويسي دارد و در مرحله نهايي (حضوري) حوزه‌هاي ديگري همانند نظريه بازي‌ها، هوش مصنوعي، پردازش تصوير، كارسوق و كارگاه‌هاي متنوع نيز از برنامه‌هاي حلي‌نت خواهد بود.

از آغازین دورة برگزاری مسابقات برنامه‌نویسی حلی‌نت، هدف ایجاد فرصت آموزشی برابر برای همة دانش‌آموزان کشور در حوزة برنامه‌نویسی کامپیوتر بود که در دوره‌های مختلف به گونه‌های متفاوت اجرا گردید. در این دورة مسابقات نیز بر آن شدیم تا این آموزش‌ها را گسترده‌تر و عمومی‌تر انجام دهیم تا دانش‌آموزان علاقمندی که در حوزة برنامه‌نویسی کامپیوتر هیچ‌گونه اطلاعاتی ندارند هم بتوانند آموزش ببینند و در مسابقات برنامه‌نویسی حلی‌نت شرکت کنند.

در پايان مسابقات به برگزيدگان هر گروه سني گواهينامه رسمي و جوايز ارزنده‌اي اهدا خواهد گرديد. هزينه هر نفر براي شركت در مسابقه براي گروه سني الف 350000 ريال و براي گروه سني ب 400000 ريال مي‌باشد.

علاقمندان مي‌بايست حداكثر تا پايان وقت اداري روز دوشنبه 22 بهمن ماه 1395 از طريق سايت www.helli.ir ياwww.hellinet.ir اقدام به ثبت‌نام نمايند.