گروه احسان و اکرام دبیرستان علامه‌حلی تهران

إِنَّ رَحْمَةَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِنَ الْمُحْسِنِینَ

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحيمِ

إِنَّ رَحْمَةَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِنَ الْمُحْسِنِینَ

همراهان گرامی

سلام؛

صندوقی که تقدیم می‌گردد، توسط «گروه احسان و اکرام» دبیرستان علامه‌حلی تهران طراحی و آماده گردیده است. همانگونه که مستحضرید و همواره یاری‌گر ما بوده‌اید، در مقاطع مختلف و مناسبت‌ها و رویدادهای تلخ و شیرین جامعه، آستین همت بالا زده و گره از کار گرفتاران باز نموده‌اید. خانواده‌هایی را که در بند زندان بودند با همت‌تان آزاد نمودید و گرفتاران در سیل و زلزله را فراموش ننمودید.

به همین منظور گروه «احسان و اکرام» دبیرستان به حول و قوه الهی در نظر دارد با توزیع این صندوق‌ها در خانه‌ها و محل کار خانواده بزرگ علامه‌حلی به‌صورت منظم در «پایان هر ماه» با حضور در جمع نیازمندان و آشنا شدن با وضعیت ایشان، از نزدیک به همراه دانش‌آموزان به مشکلاتشان رسیدگی نماید.

این احسان به شکل‌هایی نظیر: پخت و توزیع غذا، تهیه داروی بیماران، کمک هزینه تحصیلی و موارد دیگر صورت خواهد گرفت. باشد که خداوند کریم به سبب این کار خیر راهگشا و نگهدارمان در سختی‌های روزگار باشد.

خواهشمند است:

1) با قرار دادن این صندوق در مکانی مقابل دیدگانتان در منزل و یا محل کار خود، یاور مستمر و همراه دائمی ما باشید.

2) صندوق به‌صورت دائمی تقدیم می‌گردد. لطفاً وجوهات و نذورات و صدقات خود را هر ماه از صندوق خارج و تحویل روابط‌عمومی دبیرستان نمائید.

3) در صورت تقاضای صندوق برای بستگان و دوستان خود و یا جابه‌جایی صندوق‌تان در صورت خرابی، به روابط‌عمومی دبیرستان مراجعه فرمائید.

4) در صورتی که وجهی را به شماره حساب دبیرستان واریز می‌فرمائید، فیش واریزی را در صندوق قرار دهید. شماره حساب بر روی صندوق درج گردیده است.

خداوند همواره یار و یاورتان

گفتا خوش آن کسان که دلی شادمان کنند

(حضرت حافظ)