اخبار

برنامۀ میان‌ترم‌ِدوم 96-95

یازدهمین دوره مسابقات حلی نت

کارنامة پایان‌ترم اول 96-95

به اطلاع می‌رساند؛

و اینکه کارنامة دانش‌آموزان پایة دهم در سایت مرکز قرار گرفت و اولیای محترم برای مشاهدة کارنامه به سامانة سفیر مراجعه کنند.

برنامه امتحانات پایان ترم اول

برنامه دیدار اولیا با دبیران

احتراماً بدینوسیله به اطلاع اولیای محترم میرساند که برنامه دیدار با مسئولین دبیرستان و دبیران آموزشی پایه‌ دهم و سوم در روزهای:

یکشنبه 21 آذر، دوشنبه 22 آذر و سه شنبه 23 آذر  از ساعت 15 تا 17  برگزار می‌گردد.

دعوت‌نامه این برنامه روز سه شنبه 16 آذر  به دانش آموزان تحویل داده شد.

کارنامة میان‌ترم اول 96-95 + راهنما

به اطلاع می‌رساند کارنامة آزمون‌های میان ترمِ اول پایه دهم و سوم دبیرستان در سال تحصیلی 96 -1395 بر روی سایت مرکز قرار گرفته است.  اولیای محترم می‌توانند برای دیدن کارنامه به بخشِ سامانه سفیر در سایت مراجعه کنند.

نکته: راهنمای استفاده از سامانه سفیر در ذیل قرا گرفته است.

برنامه آزمونک‌های پایه چهارم

به‌نام خدا

همانگونه که در جلسه عمومی اولیای پایه چهارم اعلام شده بود طبق برنامه آموزشی دبیرستان در مقاطعی از سال تحصیلی آزمونک‌های صبحگاهی برگزار میشود که اولین سری آن از روز دوشنبه اول آذرماه برگزار خواهد شد.

این آزمونک‌ها هر روز صبح از ساعت 7:15 تا 7:45 برگزار میشود و همه دانش‌آموزان باید ساعت 7:10 دقیقه در محل برگزاری آزمون حاضر باشند.

برنامه و سرفصل این آزمونک‌ها روز شنبه به شرح زیر به دانش‌آموزان اعلام گردید:

 

 

شب شعر عاشورایی

به نام خدا

با استعانت از درگاه حضرت احدیّت و با مدد از حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، دبیرستان علامه حلی تهران، «دوازدهمین کنگره شعر عاشورایی» را به یاد شهدای مدافع حرم، در روز شنبه 6 آذرماه 1395 ، با حضور اساتید بزرگ شعر آیینی و نیز شعرخوانی دانش‌آموزان منتخب، برگزار می‌کند.

اطلاعیه کلاسهای فوق برنامه

فایل ضمیمه که شامل فرم ثبت نام می باشد را دانلود نمایید.

صفحات