دربارة شروع دوره تابستانی

به نام خدا

با توکل بر خداوند متعال و با استعانت از اهل بیت (علیهم السلام) و همان‌گونه که قبلاً اعلام شده بودبرنامه‌های تابستانی دبیرستان علامه حلی تهران از روز شنبه 26 تیرماه در تمامی پایه‌ها آغاز می‌گردد و دبیرستان، خود را آماده استقبال از دانش آموزان عزیز کرده است.

تمامی دانش‌آموزان، روز شنبه 26 تیرماه ساعت 7:30 صبح با حضور در دبیرستان، فصلی دیگر را در دبیرستان علامه حلی رقم خواهند زد.

تذکرات:

  یادآوری م‍ی‌شود که اولیای محترمی که مراحل ثبت نام دانش آموزان خود را تکمیل نکرده‌اند لازم است حداکثر تا روز پنج‌شنبه 24 تیرماه نسبت به مراجعه به دبیرستان و اتمام مراحل ثبت نام اقدام نمایند، تا نام دانش‌آموز در لیست کلاس‌بندی قرار گیرد.

 در دوره تابستان، رفت و برگشت دانش‌آموزان به عهده خود آنها می‌باشد و سرویس تنها برای دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی برقرار است.

 مدرسه امکان گرم کردن غذای دانش‌آموزان را داراست، همچنین بوفه مدرسه در این ایام باز می‌باشد. امکان دریافت غذا از آشپزخانه مدرسه نیز با تهیه فیش غذا وجود دارد.

  • برنامه‌های پایه‌های مختلف به شرح زیر اعلام می‌گردد:

پایه چهارم: کلاس‌های آموزشی پایه چهارم روزهای شنبه تا چهارشنبه در 4 زنگ(از ساعت 7:45 تا 14:40) برگزار می‌شود و تا روز چهارشنبه 17 شهریور ادامه دارد.

پایه سوم ریاضی:کلاس‌های دانش‌آموزان سوم ریاضی در روزهای شنبه و دوشنبه برگزار می‌شود و تا روز دوشنبه 3 شهریور ادامه دارد.

پایه سوم تجربی:کلاس‌های دانش‌آموزان سوم تجربی در روزهای دوشنبه و چهارشنبه برقرار است و تا روز چهارشنبه 5 شهریور ادامه دارد.

پایه سوم رده‌ب:کلاس‌های المپیاد سوم «رده‌ب» طبق برنامه اعلام شده توسط واحد «رده‌ب» در روزهای دوشنبه، پنج‌شنبه و جمعه برگزار می‌شود و تا روز جمعه 19 شهریور ادامه خواهد داشت.

پایه دهم:ورودی‌های جدید دبیرستان در پایه دهم که می‌بایست روز شنبه 26 تیر ساعت 7:30 در دبیرستان حضور داشته باشند پس از آشنایی با برنامه‌‌های کلی دبیرستان که توسط مدیریت و معاونین دبیرستان اعلام می‌شود، برنامه‌های آموزشی و پژوهشی خود را شروع می‌کنند. در هفته اول این دانش‌آموزان طبق برنامه زیر در دبیرستان حضور دارند:

روز و تاریخ

ساعت شروع

ساعت پایان

شنبه 26 تیر

7:30

14:40

یکشنبه 27 تیر

7:30

13:30

سه شنبه 29 تیر

7:30

14:30

چهارشنبه 30 تیر

7:30

14:40

در هفته‌های بعدی از(2 مرداد) کلاس‌های پایه دهم در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه از ساعت 7:30 لغایت 14:40 برگزار می‌گردد و تا چهارشنبه 17 شهریور ادامه دارد.

کلاس‌های المپیاد پایه دهم: دانش‌آموزانی که پس از شرکت در آزمون‌های ورودی کلاس‌های المپیاد نامشان در فهرست پذیرفته‌شدگان که در تاریخ 25 تیرماه اعلام می‌شود وجود دارد، علاوه بر شرکت در کلاس‌های آموزشی پایه دهم باید در کلاس‌های المپیاد که در روزهای دوشنبه، پنج‌شنبه و جمعه برگزار می‌شود و تا 19 شهریور ادامه دارد شرکت نمایند.

کلاس‌های جبرانی پایه سوم(دومی‌های سابق):دانش آموزانی که باید در این کلاس‌ها شرکت می‌کردند و قبلاً در سایت ثبت‌نام کرده‌اند و مراحل ثبت‌نام مالی خود را به انجام رسانده‌اند در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه طبق برنامه کلاس‌های خود در دبیرستان حضور داشته باشند.