دومین کنگره علوم اعصاب علامه حلی تهران (HNC2024)

بسم الله الرحمن الرحیم
پس بلندمرتبه است و بزرگوار خدایی که به راستی پادشاه مٌلک وجود است و تو ای رسول پیش از آن که وحی تمام و کمال به تو رسد تعجیل در آن مکن و دائما بگو، پروردگارا! بر علم من بیافزای...

جامعه علوم اعصاب علامه حلی برگزار می‌کند؛

پس از برگزاری نخستین دوره‌ی این رویداد، استقبال بسیار خوبی از سوی شرکت‌کنندگان عزیز و گرامی و همچنین سازمان‌ها و مؤسسات همکار دیدیم و خداوند متعال را از این بابت شکرگزاریم. از این جهت قصد داریم که در هجدهم و نوزدهم مرداد ماه امسال، دومین دوره‌ی این کنگره را برگزار کنیم. لازم به یادآوری می‌باشد که هدف اصلی این رویداد ایجاد یک مثلث تعاملی علمی - پژوهشی میان اساتید، دانشجویان و دانش‌آموزان است و پذیرای تمام علاقه‌مندان رشته‌ی علوم اعصاب در این رویداد ملی خواهیم بود.

این کنگره مجموعا شامل 10 سخنرانی، 8 پنل، 4 کارگاه آموزشی در طیف موضوعی متنوعی می‌باشد تا بتواند مخاطبین خود را در رشته‌های تجربی، انسانی و ریاضی حفظ کند. همچنین مانند پارسال در میان برنامه‌ها، تالار گفت‌وگو برای پرسش و پاسخ و مباحثه با اساتید برقرار است. برنامه‌ی دقیق هر کدام از طریق کانال‌ها و صفحات مجازی منتشر خواهد شد. آدرس کانال‌ها و صفحات در انتهای متن ضمیمه شده است.

دانش‌آموزان و دانشجویانی که تمایل به ارسال مقاله یا مقالات خود در این کنگره دارند، به هنگام ثبت‌نام گزینه‌‌ی ارائه‌دهنده را انتخاب کنند و سپس از طریق این فرم اطلاعات مقاله‌ی خود را برای ثبت مقاله وارد کنند. (دقت کنید که حتما برای ثبت مقاله شماره‌ی ثبت‌نام خود را داشته باشید.) پس از بررسی اولیه، در هفته‌ی اول مرداد ماه، تأییدیه نهایی پوسترها از طریق دبیرخانه به ارائه‌دهندگان ابلاغ خواهد شد تا در داوری شفاهی عمومی کنگره حضور به عمل بیاورند. پس از انجام داوری به برگزیدگان داوری جوایز نقدی اهدا خواهد شد. همچنین به برگزیدگان فرصت کارآموزی رایگان در دپارتمان اعصاب پژوهشگاه رویان، پژوهشکده علوم شناختی پژوهشگاه دانش‌های بنیادین (IPM) و آزمایشگاه ملی نقشه برداری از مغز (NBML) را اعطا خواهد شد.
(مهلت ارسال مقاله تا 5ام مرداد)

نحوه‌ی ثبت‌نام بدین صورت است که بعد از مراجعه به آدرس reg.helli.ir و وارد کردن اطلاعات لازم، در ابتدا باید نوع حضور خود را به عنوان ((ارائه‌دهنده مقاله)) یا ((شرکت‌کننده عادی)) انتخاب کنید. سپس اگر تمایل به شرکت در کارگاه‌ها را دارید، از روی فهرست آن‌ها، کارگاهی را انتخاب کنید. (دقت بفرمائید که تنها امکان شرکت در دو کارگاه فراهم است زیرا در هر روز از کنگره، دو کارگاه متفاوت به شکل موازی برگزار می‌شوند.) در انتها نیز می‌توانید ناهار خود را در یک روز یا هر دو روز کنگره رزرو کنید. پس از انتخاب گزینه‌های توضیح داده شده، مجموع مبلغ حساب‌شده را به شماره حساب یا کارت ((دبیرستان علامه حلی تهران)) واریز کرده و عکس رسید آن را در پیامرسان تلگرام یا بله به شماره‌ی 09045372944 یا شناسه‌ی @adhellineuro ارسال بفرمائید. دقت کنید که حتما شماره‌ی ثبت‌نام خود را ذخیره کنید.
(دقت بفرمائید که ظرفیت کارگاه‌ها محدود است و از هم‌اکنون می‌توانید ثبت‌نام کنید.)

لینک کانال تلگرام
لینک کانال بله
لینک صفحه‌ی اینستاگرام

شماره‌ی ثابت دبیرخانه: 02155415551 - 02155415556 (داخلی 1404)
شانسه‌ی تلگرام و بله: @adhellineuro
شماره‌ی تلگرام و بله: 09045372944

به امید دیدار...

Helli Neuroscience Society
HNS
HNC2024

 

 

جهت ثبت نام در کنگره به لینک زیر مراجعه کنید.
 

»»» ثبت نام «««

 

(آخرین ویرایش: 2ام تیر ماه)


 

دبیر علمی کنگره: محمّد وحیدی اربابی